Благодійність – мірило шляхетності

Невдовзі Першовересень, а значить усі життєві дороги ведуть до школи. Скільки б не було нам років – 30, 40 чи 50, ми усвідомлюємо, що школа – це частина нашого життя, це старт, від якого залежить доля людини, майбутнє нашої країни.

В організації ремонту і підготовці школи до нового навчального року особливо вагомою була допомога батьків наших учнів та людей, які стали успішними на своїй життєвій дорозі, які пам’ятають свої шкільні роки і вчителів, які переконані, що справжня честь людини – в умінні жертвувати своїми інтересами заради інших. Вони усвідомлюють, що багатими нас робить не те, що ми одержуємо, а те, що віддаємо.

Для того, щоб шкільне життя наших вихованців було комфортним і затишним, охайним, щоб на дитячому обличчі сяяли допитливість і усмішка, щоб школа залишалася рідною домівкою дітей, ми вдячні Вам, шановні В. В. Арсірій, В. В. Ігнатенко, А. І. Бизова, А. Б. Савченко, Л. М. Веремієнко, Ю. Л. Мазурок, В. В. Онищенко, Л. П. Товмаченко, О. В. Берненко, О. Шавінін.

Сподіваємося, що і надалі Ваша благодійність буде складовою Вашого успіху, мірилом Вашої шляхетності, здоров’я Вам і наснаги, гарного настрою, у домівку щастя та благополуччя, мирного неба нашій країні!

З повагою адміністрація, педагогічний колектив, профспілковий комітет Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ступенів № 8

Кiлькiсть переглядiв: 1045

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.